Ми вітаємо вас в нашому інтернет-магазині доглядової косметики ALOE VERA і прагнемо зробити кожну вашу покупку максимально комфортною та приємною. Але ми розуміємо, що іноді можуть виникнути ситуації, коли вам необхідно повернути або обміняти товар.

Ми ретельно підбираємо косметику, яку пропонуємо на нашому сайті, щоб забезпечити якість та ефективність кожного продукту. Але якщо ви не задоволені своєю покупкою, ми готові вам допомогти.

Обмін товару: Якщо вам потрібно обміняти товар на інший, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів протягом 14 днів з моменту отримання замовлення. Ми з радістю допоможемо вам обміняти товар на інший, який вам більше підходить. Важливо знати, що товар повинен бути у відмінному стані та мати всі оригінальні етикетки та упаковку. Пересилка товару здійснюється транспортними компаніями "Нова Пошта" або "Укрпошта" за рахунок покупця.

Товари, що не можуть бути повернені:

Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 " Про реалізацію окремих положень Закону України " Про захист прав споживачів " затверджено Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню). Крім продовольчих товарів, лікарських препаратів і засобів, предметів санітарної гігієни, в цьому переліку представлений повний список непродовольчих товарів, що не повертаються". До них відносяться:

  •  парфумно-косметичні вироби;
  •  зубні щітки;
  •  гребінці і масажні щітки;
  •  товари в аерозольній упаковці;
  •  інструменти для манікюру і педикюру;

Повернення товару: Якщо ви хочете повернути товар, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів протягом 14 днів з моменту отримання замовлення. Повернення можливе у випадку, якщо товар не був використаний та зберігає всі оригінальні етикетки та упаковку. Повернення грошових коштів здійснюється протягом 14 днів після отримання товару нашим магазином. Пересилка товару здійснюється транспортними компаніями "Нова Пошта" або "Укрпошта" за рахунок покупця.

Гарантія: Окрім косметики в нашому магазині ви також маєте змогу придбати товари які відносяться до побутової техніки. Ми продаємо якісні антицелюлітні массажери для тіл. На всі товари які відносяться до побутової техніки діє гарантія 12 місяців. Пересилка товару здійснюється транспортними компаніями "Нова Пошта" або "Укрпошта" за рахунок продавця.