Порівняння
Додайте товари для порівняння
Мій WISHLIST
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Geek & Gorgeous

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Історія створення бренду Geek & Gorgeous

 

Незважаючи на те, що Geek & Gorgeous — молодий бренд, якщо я хочу повернутися до наших початків, це буде більше 15 років тому. Мені було 17 років, коли у мене з'явилися жахливі прищі. Протягом багатьох років я випробувала купу речей, включаючи масу косметичних засобів, догляд за обличчям і візити до дерматолога.

Зрештою допоміг не якийсь чудодійний засіб, а те, що я почала дізнаватися про догляд за шкірою та клінічно перевірені активні інгредієнти. Після багатьох років випадкових спроб і невдач я почала одержимо читати та вчитися. Я прочитала усі книги Паули Бегун, а потім перейшла до відомої книги доктора Леслі Бауманна «Косметична дерматологія». Я читала все більше науково-обґрунтованих блогів, форумів і, зрештою, досліджень по догляду за шкірою. У 2019 році я отримала диплом SCS з косметичних наук, виданий Товариством хіміків-косметиків Великобританії.

Завдяки моїм новим знанням мені вдалося розробити процедуру догляду за шкірою, яку я терпляче й послідовно використовувала, доки моя шкіра остаточно не очистилася. Це як історія Кунг-Фу-Панда, «немає секретного інгредієнта».

Після успіху зі своєю шкірою я зрозуміла, що в Інтернеті немає нічого моєю рідною угорською мовою, що допомогло б жінкам дізнатися про догляд за шкірою та розумно вибрати продукти. Як магістр комп’ютерних наук, я вирішила запустити веб-сайт «блог по догляду за шкірою – угорський makeupalley.comCosDNA, все в одному» під назвою kremmania.hu.

Я запустила kremmania.hu у 2010 році, і сьогодні це найбільший сайт краси в Угорщині 🇭🇺 з понад півмільйона унікальних відвідувачів і 6 мільйонів переглядів сторінок на місяць.


Завдяки kremmania.hu я познайомилась з Петером Будагазі, генеральним директором найбільшого в Угорщині масового бренду Helia-D. Протягом багатьох років у нас були випадкові професійні відносини, поки одного разу в 2015 році до нас не прийшла ідея створити разом новий бренд.

Я придумую концепцію бренду, продукти та діючі речовини, які ми повинні використовувати. Helia-D допомагає мені втілювати продукти в життя, і результатом цієї співпраці став Geek & Gorgeous, бренд, створений з великою любов’ю та пристрастю до таких любителів краси, як я.

Розгорнути
Вгору